Kas tas MadeinChina.lt?

Labas! Esu Tomas, eilinis klaipėdietis, bandantis sutaupyti.  Jeigu Tu irgi vis dažniau siuntiesi prekių iš užsienio, patekai į tinkamą vietą 🙂

Nors daugeliui užrašai „Made in China“ arba „Made in P.R.C“ vis dar pirmiausia asocijuojasi su prasta kokybe, mano nuomonė šiuo klausimu jau seniai pasikeitė. Kinijoje galima įsigyti ir labai kokybiškų daiktų. Niekada nebuvau prekinių ženklų vergas, retai kada perku „firminius“ drabužius ar elektroniką, todėl Nike, Addidas, JBL ar kitokie Sony ir Samsungai ar tuo labiau Applai man įspūdžio nedaro.

Retai kažką perku spontaniškai, nes tai per brangu. Prekių apžvalgų skaitymai, kainų palyginimai ir akcijų medžioklė įvairiose internetinėse parduotuvėse gali užtrukti ištisą amžinybę, todėl ir kilo mintis sukurti įrankį, kuris leistų stebėti man įdomių prekių kainas keliose Kinijos parduotuvėse iš karto. Kodėl  tuo nepasidalinus su kitais, juk negaila?

Jokio pigaus šlamšto

Svetainėje talpinu tik kokybiškas, paties turimas ir išbandytas arba patikimose apžvalgose ir daugybės pirkėjų komentaruose gerai įvertintas prekes.

Įėję į bet kurios prekės aprašymą, rasite jos dabartinę kainą. Nors kainos atsinaujina du kartus paroje, deja, retkarčiais gali pasitaikyti šiokių tokių neatitikimų, kaip kad, pavyzdžiui, neįtrauktas siuntimo mokestis.

Svetainė ką tik startavo ir yra bandymo stadijoje, todėl prekių čia kol kas labai nedaug. Jei jau nusižiūrėjai kažkokią kokybišką prekę, kurios madeinchina.lt nėra, bet norėtum stebėti jos kainą, užpildyk prašymą – įdėsiu.

Būsiu atviras – jei įsigysi kažkurią iš mano rekomenduotų prekių, paspaudus ant nuorodos, gali būti, kad kažkoks mažas procentėlis nubyrės ir į mano kišenę. Bet jei tokiu būdu padėsiu sutaupysi ir Tau, negi gaila?

MadeinChina.lt