Kas naujesnio?

Lapkričio 11-oji: didžiausias pasaulyje vienos dienos išpardavimas

Lapkričio 11 d. prasidės didžiausias pasaulyje vieną dieną trunkantis išpardavimas Kinijos parduotuvėse, kasmet mušantis pardavimų rekordus. Tą dieną Kinijoje parduodama prekių net keliskartus daugiau nei per visame pasaulyje vykstančius Black Friday ir Cyber Monday išpardavimus kartu sudėjus.
Kad lengviau įsivazduotumėte, kokio dydžio tai išpardavimas, tereikia žinoti vieną faktą – 2018-aisiais per pirmąją išpardavimo minutę ir 25 sekundes buvo parduota prekių už 1 milijardą JAV dolerių. Iš viso suprekiauta už beveik 31 mlrd. JAV dolerių.

Nors šio išpardavimo autorius – Kinijos gigantas Alibaba, kuriam priklauso AliExpress internetinis prekybos centras, tačiau šią proga naudojasi ir mažesni prekiautojai: Tomtop, Banggood bei Geekbuying.

Jei planuojate internetu pirkti dovanas Kalėdoms, tai šis išpardavimas labai gera proga sutaupyti, o laiko kaip tik pakanka siuntiniams laiku pasiekti Lietuvą. Be to, perkant AliExpress parduotuvėje, šią dieną ne tik mažesnės kainos, bet ir dalinami kuponai, leidžiantys sutaupyti dar papildomai net ir nuo jau nukainotų prekių.

Patiko? Pasidalink:
Pin Share

Panašūs straipsniai

parašyk, ką manai?

MadeinChina.lt